Lgee

Jak je možné, že se mně zdá sen o něčem takovém?

Zdá se mi třeba o tom že sem na Havaji popijim drink přitom sem o něčem takovém neslyšel, a do nedávná sem ani nevěděl že nějaký Havaj je

Odpovědi
Nuk nuk

Sen je skládankou všech možných zážitků, vjemů, myšlenek, z nich si mnohé ani neuvědomujeme. Podobné obrázky se objevují v kdejaké reklamě, ve filmu v upoutávkách na zájezdy a i to už je vjem.

Drap

Neni na tom nic divného. U tebe je totiž možné všechno.

isteron

a čo si mal zo zemepisu ?

led

Doporučujem zvýšiť si znalosti o Hawaji. :)
Sny bývajú často obrazom vonkajších vnemov, prečítaného, videného, počutého.