atlas

Jak je možné, že se z okrasných jahod staly jahody jedlé?

Nasadila jsem okrasné jahody a po čase se z nich staly jahody jedlé, to samé se stalo známé, od které ty jahody mám. Jak je to možné?

Odpovědi
zjentek

Příroda si v určité fázi poradí se vším, co člověk uměle vytvořil či konkrétně naklonoval. Pak vše vrátí do původního stavu. Ananasové jahody z Baumaxu budou za pár let jen jahody a pozdní jahody s genem z rejnoka severských moří časem přestanou plodit na sněhu a budou z nich zase co?- jahody ;)

Tady by se trefně hodilo doplnit, že veškerá činnost člověka na této Zemi je tedy na co? Doplň si sama ;)