xiperio

Jak je možné, že se u člověka objeví filcky?

Senior, nemá poměr s nikým a doma už vůbec ne. To chytil na rybách?

Odpovědi
aliendrone

No, podle mě je NEJČASTĚJI „zakopaný pes“ v mylném předpokladu „nemá poměr s nikým“. ;) :D :D
Ona stačí i „nahodilá jednorázovka“ s neznámou osobou, nečekaná, neplánovaná, prakticky neprokazatelná (na rozdíl od dlouhodobějšího vztahu), tudíž NEPŘIZNANÁ a JE TO! U takových „akcí“ je dokonce pravděpodobnost, že si „něco odnese“ dokonce MNOHEM VYŠŠÍ, než je běžné. ;) :)

Ale kdo ví, co je mezi nebem a zemí, ruku do ohně nedám! :)

marci1

Nejčastěji se filcky šíří sexuálním kontaktem. Nejrozšířenější jsou u dospělých lidí. Ojediněle se filcky šíří blízkým osobním kontaktem, nebo kontaktem s předměty jako oblečení, povlečení a osušky. Tedy předměty, které byly použity nakaženou osobou. 🙂
https://www.e­rekce.cz/filcky/

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

xiperio

No jo ale ten senior s nikým prokazatelně nic neměl. Už z podstaty jeho věku. Není možné, aby to chytil, třeba ze židle v hospodě nebo někde v přírodě?