cizrna

Jak je možné, že se po krátkodobém nošení sluchátek v kapse tak zamotají?

Ani sama bych nedokázala zamotat tolik uzlíku za celý den.

Otázka je trochu myšlena s nadsázkou :D

Nejlepší odpověď
mosoj

Ony nejsou zamotané. Jsou jen nepravidelně složené. Zamotáš je ty, při pokusu kablík natáhnout.

Další odpovědi
Drap

Samozřejmě že je to možné. Podle popisu jsi se už sama o tom přesvědčila.

Dochy

Sám nevím…
Ale pokud Ti to pomůže: Mně se osvědčilo smotat kabel do osmičky na prstech, přeložit napůl, strčit do pytlíku. Zamotání řeším opravdu vyjímečně. Pytlík byl v příslušenství jedněch sluchátek, která jsem kdysi koupil…