zzzzz

Jak je možné, že se mi přestěhovala otázka?

Zařadila jsem ji do kultura a společnost, a ona se přestěhovala do aktualit. Proč???

Nejlepší odpověď
briketka10

to je tu běžné o jakou šlo o tu vodu ??

Další odpovědi
kropitko

Asi to byla aktualita.

anonym

U každé změny zasílají admini infomail i s uvedenými důvody.
Taž se své mailové schránky (případně adminů)a ne tady, kdo to má tušit?

Amie

tohle se stává asi častěji. několikrát mi přesunuli otázku ohledně vztahu atd. do zábavy. asi z důvodů že to byla osobní otázka nebo spíše na „debatu“, než jednoznačná otázka s jednoznačnou odpovědi.