dust8

Jak je možné, že se člověk dokáže většinou přizpůsobit i té nejsložitější situaci?

Odpovědi
zjentek

Soráč ale nezdá se že zrovna člověk by v tomto ohledu byl na tom nějak lépe než cokoli jiného stvořeného ne člověkem.

led

človek vo svojom základe je tvor prispôsobivý.

Justin1

Možná proto, že je k tomu nějakými okolnostmi donucen.

Ametyst

Možná je to pud sebezáchovy. Stále existuje veliká skupina nepřizpůsobivých.

hapiky

Kdyby tomu tak nebylo, vládli by na Zemi jiní tvorové.

paul1

Ono se říká o určité skupině lidí, že jsou nepřízpusobiví. Ale v skutečnosti je tomu často naopak. Dokáží velmi rychle rozpoznat, kde mohou mít z nějaké situace zisk, kde mohou dostat zadarmo nějaké prebendy a pod. Takže se dokáží rychle přizpůsobit 😁.