mosoj

Jak je možné, že rasismus černochů vůči bělochům v JAR světu nevadí?

https://www.kraj­skelisty.cz/stre­docesky-kraj/19079-v-jar-uzakonili-rasismus-bili-lide-budou-vyvlastneni-dochazi-k-lyncum-vrazdam-a-znasilnenim-komentar-stepana-chaba.htm

Byť se to zdá za vlasy přitažené, ale nesměruje to v Evropě k něčemu podobnému?

Nejlepší odpověď
michalds

Dnes už jsou běloši utlačováni všude. Ne jen v České republice.

Další odpovědi
Kepler

Já myslím, že to světu vadí, ale už si s tím nikdo nechce špinit ruce. Rasismus, ať už černý nebo bílý je dneska tabu. Tak si říkají, ať se v tom plácají. Od té doby, co Afriku opustili evropští kolonisté, jde to s nimi od 10 k 5.

zjentek

Mně to teda vadí. A vadí mně taky MTV a ostatní hambatý servery typu „Blacked“!

V Evropě se taky dočkáme, stačí v ekonomice dohnat USA a je to. A ženský taky.

ivzez

I podle mne to světu vadí.

A směřuje. )-:

Kryšpín

Vadí, nevadí, svět je řízen miliardáři, zbrojaři a výrobci léčiv / až tam vzadu je Trump a Putin /, potřebují rasu zamíchat poté se přijde na jiné myšlenky / vzájemné rozmíšky / a už si malá část tolik nevyskakuje / rozdělení států / a je také pokornější. Toto jsem četl od Rakouského historika

mosoj

Keplere, myslíš nebo víš? Nějaký odkaz by byl?

quentos

Vždyť píše, že myslí. Jakpak bys asi sháněl odkaz, kde by se psalo, co si myslíš?