marci1

Jak je možné, že při profesionálním golfu zemře caddy a hraje se dál ???

Copak v současnosti už opravdu neexistuje úcta k člověku, jen peníze ?
http://isport­.blesk.cz/cla­nek/blesk-sport/203747/gol­fovy-svet-v-soku-odpalovali-dal-i-kdyz-primo-na-hristi-umrel-caddy.html
Doplňuji:
Tuto zprávu otiskuje nejen isport Blesk :
http://www.gol­fchannel.cz/ru­briky/zpravy/zah­ranicni-zpravodajstvi/smrt-na-european-tour-kedik-zemrel-primo-na-hristi_110.html

Nejlepší odpověď
Zbynas

No BLESK. Může to být všelijak překroucené, co se píše v blesku. :)
A pokud tomu tak bylo, no tak nevím, ale smrt je všude kolem nás, je přirozenou součástí našeho života, nedělal bych z toho vědu.

Další odpovědi
anonym

Stává se to i v jiných sportech.

  1. nedělal bych z toho ´vědu´
  2. co může být větší poctou člověku, než dokončit to, co on začal?

___
Upřímně – dělám ´adrenalinový´ sport – a pokud bych někde při jeho provozování zabil (ať už dílem náhody – třeba bleskem, nebo i z jiného důvodu), nebyl by ´rád´, kdyby mí kamarádi (spolu-sportovci) přestali.
Smrt je koncem (součástí) každého života, nemyslím, že by bylo potřeba ji nějak ´odfiltrovávat´ nebo démonizovat.
😉
Doplňuji:
Oprava: …„pokud bych SE někde při jeho provozování zabil (ať už dílem náhody – třeba bleskem, nebo i z jiného důvodu), nebyl byCH ´rád´, kdyby mí kamarádi (spolu-sportovci) přestali“…

Fíková

Doporučuji tento článek. To je teprve silné kafe… http://bushcr­aft.cz/ze-zivota/pribehy-o-preziti/smrt-na-vrcholu/

anonym

Fíková – neposkynutí pomoci je něco úplně jiného…
:-O