Lgee

Jak je možné, že obličej po použití makeupu zůstal podobný?

Vím, že už sem se na to párkrát ptal, ale zajimalo by mě jak to tedy je, když si vyhledám největší makeup změny na Google, tak je vidět, že změny jsou hodně velké, ale obličej je furt relativně podobný a vůbec se nedá říct, že by se obličej tak změnil, že by s původním neměl nic společného. Ptám se proto, že z toho mám prostě zmatek.

Nejlepší odpověď
iceT

Já bych řekla, že to je jednoduché. Líčení prostě nedokáže změnit stavbu kostí a tkáně pod kůží.

Já furt nechápu na co ptáš? Čemu nerozumíš?
Máš barák se zelenou fasádou a co se stane, když ho přemaluješ na červeno? Nic, barák je pořád ten stejnej barák. To je jako make-up.
Zboř u baráku pár zdí a budeš mít barák s terasou. Změna, že? To je jako ty obličejové kosti. Třeba zuby. Rty se opírají o zuby, a pokud zuby chybí, rty mají tendenci se propadat dovnitř.
Jistě jsi někdy viděl nějakou kriminálku, kde byl oběti trestného činu k nepoznání rozbit obličej. To se stane, když obličej rozmlátíš tak, že kosti přestanou být oporou pro kůži a svaly.

https://www.se­lavis.cz/zakla­dy-anatomie/

Další odpovědi
quentos

Podobný čemu? Bez tohoto doplnění nedává „dotaz“ smysl. Jako ostatně všechny ostatní tvoje bláboly.

led

Nech si dáte na tvár masku, budete používať iné meno, podstúpite operáciu orgánov na premenu osobnosti, prezlečiete sa do iného pohlavia, pokiaľ nevymeníte obsah dutiny lebečnej a následné myslenie, vždy pod tým nánosom to budete stále vy.

Lgee

Ice- jasné neptám se na držení ale na vzhled.

iceT

Tak buď jsem debil já nebo někdo jiný.
Ptáš se na vzhled a na změnu? Vzhled můžeš vylepšit tím líčením a změnit vzhled tak možná plastickým zákrokem, nebo možná tou lopatkou, co někdo zmínil.

Lgee

Dá se změnit uvedeným konturovanim, a mě zajímá do jaké míry jestli to co je na fotkách před/po je na běžné nošení/speciální příležitost vrchol.

Lgee

Led: vás sem se neptal, ptám se uživatele „ICet“ a neptám se na „sebe“ ale svůj vzhled resp. Viz otázka. Vy tu jen stále píšete o jakési masce. Ale já se ptám na make-up a proč vzhled zůstává stále relativně podobný a nedá se říct výše uvedené, ICET mi dala relativní odpověď a ji se tedy ptám co mění kosti na obličeji.

led

Lgee, citujem vašu otázku, tu v diskusii
„Lgee
"Led – co mají kosti společného s obličejem?“ odkedy iceT používa môj nick? Podľa vás, nie podľa icet. Inak nehaňte jej nick zlým označením! To vám už tak ležím v žalúdku?

Lgee

Pletu si to, ICE je v angličtině led :D omlouvám se ale dotaz je na IceT, jelikož vy na moji otázku neodpovídáte.

Lgee

Led – co mají kosti společného s obličejem?

led

Lgee, už ste mi chýbal, vlastne ani nie tak mne, ako mojej bránici. ďakujem, že ste s vašou somarinou opäť prišiel. konečne sa mi bránica šťastím rozochvela. Akoby povedal kamarát vesmírňan: Buha ha ha v preklade: Cha ha cha