honza7

Jak je možné že některé eBooky o uzdravení nesplní naše očekávání? A co je to vlastně eBook?

Vycházím z jednoho z příspěvků na moji úplně první otázku. Děkuju za příspěvky:) Co se týče Zjentka: Víte prošel jsem si hlubokou zkušeností a tu teď předávám. Abych řekl pravdu 30 % eBooků o uzdravení mě taky štve protože za tu cenu nabízí míň než víc. Doufám, že u mě to tak nebude..

Odpovědi
Drap

Pojem E-Book (elektronická kniha, eBook, ebook, digitální kniha) se nejčastěji používá pro označení digitálního ekvivalentu tištěné knihy. Někdy se pojmem E-Book označuje zařízení, které je speciálně upravené pro čtení takovýchto souborů. Výstižnější by v tomto případě bylo označení čtečka elektronických knih (ebook reader).

Zdroj: wiki

ivzez

Pravděpodobně proto, že jste očekával víc,
než je eBook schopen nabídnout.
Žádný „eBook o uzdravení“ nemůže fungovat …

Pepa25

Co je to „kniha o uzdravení“?