dmatejek777

Jak je možné, že některá zvířata jí jídlo ze země(z bláta a prachu)? To jim neškodí?

Myslím třeba, když se hodí kost psíkovi. Vždyť lidé taky nejí ze země.

Nejlepší odpověď
zjentek

je to o tom, jak je kdo háklivý. Sterilním způsobem života, kterým se lidstvo táhne, si přivodilo mimo jiné alergie.
arygnoc: náhodou, abys věděl, já už jsem viděl, jak si l'udia čistia pohlavné orgány jazykom

Další odpovědi
www

Neškodí jim to, mají určitou imunitu i jiné trávení.
Navíc nemají v přírodě talíře a žádné z nich neovládá jídlo příborem.
Jako děcka jsme také zblajzli ze země kdeco a právě proto neměli tolik nemocí jako dnešní ‚skleníkové‘ děti.

A člověku snad vadí jídlo ze země?
Já nemám problém vytáhnout si třeba na zahrádce mrkev, trošku ji opláchnout vodou(aby tam nebyli kamínky :D) a sníst ji i když je trošku špinavá.
Je to jen o tom na co je tělo zvyklé a pokud někoho budou rodiče celý život držet v naprosto sterilizovaném prostředí tak si tělo nemá potřebu vyvíjet imunitu proti bacilům a pak se nakazí z každé hlouposti.

arygnoc

áno skutočne, ľudia nejedia zo zeme.
ale ani si nečistia pohlavné orgány jazykom.