Jak je možné, že náměstek ministra má větší plat než sám ministr, když je jeho podřízený?

http://aktual­ne.centrum.cz/do­maci/kauzy/cla­nek.phtml?id=70­8713

Nejlepší odpověď
Drap

V tomhle systému je snad možné všechno. A proč by se vysoké odměny nevyplácely, když spokojeně všichni platíme čím dál tím větší daně a vedení tohoto státu všemožně podporuje růst korupce .

Další odpovědi
johana 56

Nesplnitelný sen-mít takového šéfa!

led

Všetko záleží od furmulácie mzdového poriadku – tj. tabuliek.
To, za čo námestník dostane odmenu, môže mať minister v náplni práce (teda bez nároku na odmenu, má to v plate). Nebudem to hodnotiť…