dust8

Jak je možné, že na spoustě míst chybí hydranty? Na co by pak hasiči při případném větším požáru napojili hadice?

Nejlepší odpověď
Drap

Kde je vodovodní řád, nebo se opravuje jsou i hydranty. V obcích kde neni zavedena jednotná voda a každý má svou studnu a podobně hydranty nejsou. Kde hydranty nejsou, musí hasiči dopravit vodu z nejbližšího vhodného zdroje ať už hadicemi a pomocí čerpadel a nebo cisternou.