FOG

Jak je mozne ,ze mi zmizlela Miroslavova otazka z monitoru?

Pred par minutami jsem odpovedel na MIroslavovu otazku ohledne tech stevardek a otazka mi zmizela z monitoru a dokonce i moje body zmizely???????

Odpovědi
Miroslavst

No to si zase někdo hrál a myslí si, že je to aktualita.
Jenže já se ptám na to, jestli vám stevardi vyhověli při nějaké prosbě.
Tak ať si to ten co to přesunul trochu srovná v hlavě.
Jo body mi taky ubyly, ale ty neřeším.
Doplňuji:
Ano je v cestování, protože jsem ji z aktualit vrátil. A když tedy ne do letadel, tak do cestování, protože cestuji letadlem a zajímá mě to.
Zároveň tato otázka má i v budoucnu možnost rady, jelikož třeba za rok taky někdo bude cestovat letadlem a tak ho bude zajímat zda se může letušky zeptat na něco a bude mu vyhověno.

ReHu

Začínám mít dojem, že jsou téměř zbytečné katgorie, když se otázky, i nezábavné, neaktuality a neanketní přesouvají.
Je nás více, kterým se toto děje a nelíbí se nám to ☹.
Doplňuji:
Mírova otázka ohledně dotazů v letadle je v cestování 🙂.