briketka10

Jak je možné, že mi zase zmizely bodíky, ale odpověď žádná ?

Nejlepší odpověď
Drap

+
Stívá se to dost často. Zmizí body spolu se starší odpovědí a upozornění od admina nepřijde. Nic si z toho nedělej, někomu to třeba pomohlo zmírnit své mindráky.

Další odpovědi
Michal Kole

Třeba to bylo něco staršího, hluboko „v databázi“

Ar

Je zvlášní, že ani autor otázky „jak velký bazén“ si nevšiml, že otázka zmizela a domnívá se, že jde o něco staršího, hluboko „v databázi“. Z toho je jasné jak jsou pro něho odpovědi na tyto duchaplné otázky důležité.

briketka10

otázka o „bazénu“ od Michala musela zmizet až po mé otázce !!

briketka10

miláčkové moji to sou ty tři co mi chyběly díky 😁))

Drap

Tady si někteří dávají body i nominace ve velkém, tak pokud ti budou opět nějaké chybět, klidně se obrať, mám jich na rozdávání

briketka10

Michale to bys mohl mít pravdu myslíš, že se mi někdo „zlý“ hrabe v profilu, když ho mám privátní ??
mohlo by to jít i ve vyhledávání odpovědí já to nemohu posoudit víš ??
jednou takto zmizelo spoustu bodíků a nevím jak je to možné..