Lgee

Jak je možné že mi vyšlo IQ 106 přesto že neumím gramatiku, a většinou zde pokládám hloupé dotazy?

Lze vůbec výsledku věřit?
Jedná se o IQ test stylove.

Odpovědi
zjentek

Nic si z toho nedělej mně odborníci naměřili 111 a mrkni na můj profil!

Ale bacha na přítelku! Jestli má něco okolo 125, tak se s ní rozluč dříve, než s tebou OŠKLIVĚ VYPEČE! Hezky zamávej a UTÍKEJ OD NÍ, vůbec se neohlížej z5!

Drap

Pokud jsi dělal IQ test Mensy a oni ho vyhodnotili, tak tomu můžeš věřit. I když111 neni až nijak závratné číslo, ale je to dobré. Pokud je to nějaký , kdoví kým zpracovaný test, nebo test na internetu, tak věřit nemůžeš a takový test, nemá žádnou vypovídající hodnotu.

Prostě já...

Před rokem jsem si dělala stejný IQ test a vyšlo mi 124. A podívej se na moje otázky :D

Funna

správný IQ test neřeší gramatiku, ani písmo, či slova, ale měl by bý formou obrázků…a říká se mu Ravenův test…a sorry, 106 není zase až takový zázrak…

Kelt

Je málo lidí, kteří jsou k sobě tak sebekritiční. Nad výsledkem se nepozastavuj, je to jen číslo a není to extrém. Každopádně máš motivaci na sobě pracovat.

aliendrone

IQ není o vědomostech, nýbrž o „efektivitě myšlení“. :)

zjentek>>> Fakt jo? No jen doufám, že ne 111 milimetrů „v pozoru“! ;) :D :D

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

zjentek

Alien>>>klidně DOUFEJ dál, tvůj „tajný“ sen se ti beztak stejnak nesplní! (; D; D;

Prostě já...

Kolik je průměr? 100?

zjentek

Drape 111 MÁM JÁ ty starej popleto!!! Tolik mně naměřili psychologové a psychiatři. I jsem kreslil obrázky. Jako umělec, znáš to… (;

elkon

Zjentek – Při tvém vyjadřování zde, se stojedenáctce ani nedivím. Žádný zázrak to není, ale nepřekvapilo mě to.

zjentek

Elkon, ono když si tu „efektivitu myšlení“ dokážeš stáčet jakým chceš směrem, tak pak můžeš vytvořit dokonce i TAKOVOU POSTAVU, jakou je zjentek. Ale to ty ne. To ty raději budeš JENOM NĚCO JAKO elkon a jemu podobní. Neboj nic, že neznám nicky, kterými manipuluješ. Máš příliš jednoduchý podpis brouku, není na něm nic výjimečného.

A taky bych si troufl hodnotit výši toho tvého, neboj nic. (;

zjentek

…A pak také charakter a tam by se ti ty výsledky hodnocení moc nelíbily, jenže… Co znamená hodnocení nějakýho zjentka, že…