Hakunamatata

Jak je možné, ze mě z inline bruslení bolí ukazovacek na noze?

Když noha je tam pevně fixovana a ten prst se nijak významně nehýbe?
Doplňuji:
Jezdím na těch bruslích uz x let a začalo mi to, až když jsem začala jezdit trasy kolem 20 km. Nehty mám ostříhané – díky za tip.

Nejlepší odpověď
anonym

Ostříhej si nehty. Často to pomůže. Nebo si kup větší boty.
Doplňuji:
Tak si vyjeď ať se trochu provětráš a okysličíš mozek! Už aby ty prázdniny skončily…

Další odpovědi
Funna

a proč si myslíš, že něco začně bolet, jen když se hýbe?
Doplňuji:
no a právě proto, že jsi začala jezdit delší trasy, tak se to, že se tvůj prst a bota nemají rádi projevilo…i když se ukazováček významně nehýbe (zamozřejmě, že se hýbe,i když nepatrně), tak ti na jeho část (nerv, žílu) něco tlačí a to ti způsobuje tuhle bolest…

briketka10

může být delší než palec ..