Avatar uživatele
1944h

Jak je možné,že mám zablokovaný účet při použití slova ,,idiot,,.když v komentářích je mnoho vulgarity?Kou­bová H.

mám zabloknutý učet ohledně použití slova,,idiot,,vím že se tyto výrazy nemají používat,ale co je v příspěvcích hrozných slov,které nepoužívám NIKDY,TAK BY MNĚ ZAJÍMALO,JESTLI JSOU VŠECHNY ZABLOKOVANÉ? Díky Koubová H.

Zajímavá 0 před 803 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kazatel

Haničko, z toho si nic nedělejte, oni ti, co to korigují, když čtou zastaralý odborný pojem pro výši IQ, nejspíš hned domýšlivě myslí na sebe.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Ametyst

Svět, zvlášť ten cenzorský, je vychýlený silně doleva. Takže pokud se idiot nachází v Bruselu nebo skupině jemu tleskající, je to zablokováno. Pokud je tím slovem nálepkován Zeman, Putin, Orbán, Trump, vše je dovoleno. To je ten dvojí cenzorský metr. Možná je to slovo idiot příliš mezinárodní. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zjentek

Tak příště zkuste impotenta. (;

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Pepa25

Hlavně jsme se nedověděli JAKÝ účet. A také by mě zajímalo, jestli byste tímto stylem také mluvila v práci, na úřadě, před dětmi …

Avatar uživatele
1944h

Vážený Pepo25 ,,fejsbukový účet,, a za druhé.. toto slovo co jsem užila bylo v souvislosti reakce na politický příspěvek,kde jsem toto slovo použila…dále ,musel by být bloknutý KAŽDÝ,protože výrazy,které se používají,jdou mimo mně/ nepoužívám/ a jestli Vás zajímá moje mluva na úřadě,zaměstnání atd…hoďte se do klidu…dá se říci,že je to vyčerpávající odpoveď z mé strany☻☻

Avatar uživatele
_Bůh_

Tady jsou všichni banda idiotů.
Spíš máš zablokovaný účet za tu gramatiku.

Avatar uživatele
1944h

Hmmmm.....za gramatiku… co je špatně? to je jedno…ale naštvalo mě to,protože ,,idiot,, je slabý odvar toho co čtu…dva dny to vydržím☺☺

Avatar uživatele
cochee

Za gramatiku těžko. Jednak to není protivení se zdejšímu Kodexu a jednak jsou tu lidi, co prasí gramatiku na úplně jiném levelu.

Avatar uživatele
zjentek

Cochee tak v tomhle naštěstí nejedu!

(🤣🤣🤣 ............... 😅éééééh…)

🙄

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet