Jamajka

Jak je možné, že má každé oko jinak barevné?

Herečka jménem Daniela Ruah má každé oko jiné barvy. Je to choroba, nějaký druh kontaktní čočky, nebo má prostě vrozeně odlišně barevné oči…? Kamarádka má známého, který má jedno z očí tmavě hnědé a druhé, světle hnědé, v němž má výraznou černou skvrnku (aniž by měl nějakou vadu) – může to být ten stejný případ? Samozřejmě to může být něco úplně jiného. Předem děkuji za odpovědi.

Nejlepší odpověď
gecco

Jde o ´vadu´ buďto vrozenou a nebo získanou traumatem či nemocí – heterochromie…

Další odpovědi
anonym

Dostala Airsoftovou kuličkou do oka ;)

bolak

Třeba to jenom dělá, chce bejt zajímavá.. a nebo jí ho vyměnili v porodnici.

Muffz

Sem tam se to stane, taky jsem jednou videl slecnu s modrym a hnedym okem. Je to jen geneticka mutace, ktera nema s funkci oka nic spolecne.
Ostatne pejskove husky by ti mohli rict svoje, u nich je tento jev nejcastejsi :) .