gare

Jak je možné , že když na vrcholek velké pyramidy v Gíze položíte Leidénskou Láhev tvoří se v ni el. proud ?

Odpovědi
Emefej

Je to nesmysl, proč by se právě na vrcholu nějaké pyramidy měl v kondenzátoru tvořit elektrický proud? Jak by tam vznikl a kde by v kondenzátoru probíhal? Tam se může maximálně vytvořit elektrický náboj, ale k tomu nepotřebuješ pyramidu.

GamerzMoravy

Mohu se zeptat na link? Nebo kde jsi se to dozvěděl?

cochee

To je blbost. Leydenská láhev není nic jiného než kondenzátor. Kondenzátor tvoří dvě elektrody s velkou plochou, oddělené od sebe dielektrikem, tudíž nejsou vodivě spojeny. Zatímco elektrický proud může existovat pouze v uzavřeném elektrickém obvodu, jinak nemá odkud kam téci.

Realtoltek

Tolkus je to stejne jako Toltek :). Tajemstvi meditace se skryva v oscilaci a vibracích. Telekineze,te­lepatie je taky lehce vysvetlitelna…vse je jednim a jeno je vsim. Pokud chces pokecat mam skype : dzehenuti
Ale budu tu jen do kvetna pak jedu do Jerusalema

gare

no , není to blbost … znáte Nikolu Teslu a jeho volné energie ?