Jak je možné, že jsou tak slavné celebrity v obrovských dluzích?

Zajímalo by mě,jak je možné že např. Tomáš Řepka nebo Martin Tůma mají tak obrovské dluhy a nespočet exekucí http://www.bles­k.cz/clanek/ce­lebrity-ceske-celebrity/506589/ex­manzela-kristelove-hleda-interpol-ma-15-exekuci-na-krku.html a http://www.bles­k.cz/clanek/ce­lebrity-ceske-celebrity/492545/ma­jetkovy-striptyz-tomase-repky-kolik-komu-a-za-co-dluzi.html chudej člověk by řekl že se to VIP celebritam(her­ci,zpěváci,spor­tovci…) tyto tvrdé a osudové kopance nemohou stát…čím to je? Děkuji

Nejlepší odpověď
led

Je to naivita spojená so chtivosťou.
Sú ľudia, ktorí podľahnú vidine slávy, ale aj nielen tí, ktorí príjimajú „dary“ spoločnosti bez ohľadu na ich rozsah a spätný dosah. Celebrita je osoba, ktorá sa stala známou prostredníctvom médií…
Eskamotéri požičiavajúci peniaze dokážu svojimi kúzlami dostať mnohých žiadateľov do osídiel krásnych slov opisujúcich žiarivú nebeskú budúcnosť, ale zámerne skrývajú pohľad do Danteho pekla splácania dlhov a utrpenia neplatiacich dlžníkov

Dodatok:
kiež by slová ivzez boli naozaj pravda, ale žiaľ aj celebrity sú len ľudia, rovnakí ako iní, aj so svojimi problémami, naivitou, prefíkanosťou a podobne, len sú viac na očiach spoločnosti…

Celebrita je osoba, ktorá sa stala známou prostredníctvom mé­dií…

Další odpovědi
ten který je

Nevím o jakých celebritách píšeš.

ivzez

Žádné celebrity (míním ty skutečné, nikoliv polobrity,
těmi hlupáky bych se nezabývala) v dluzích nejsou.

Většina celebrit není slavná, většina je navíc
skromná a zbytečně na sebe neupozorňuje.