Autista

Jak je možné, že jsem přišel o možnost upravit svou otázku?

Psal jsem jednu otázku HYPOTETICKOU a spoustu lidí to nepochopilo, chtěl jsem to trochu rozepsat, ale nikde nevidím upravit otázku, pak kliknu na upravil/a a vidim tam jednu osobu ze zlaté ligy, není to tím, proč nadále nemůžu danou otázku upravovat, pochopil jsem, že mazat nemůžu, ale ani ji upravit a dopsat co je za problém, to už je moc zvlášt když nemůžou bejt duplicitní otázky nevíte někdo co s tim ? ( Jediné co bylo upraveno byl špatně umístěný otazník )

Odpovědi
aliendrone

Upravit otázku můžeš pouze JEDENKRÁT (a tím ji i posunout do čela). Vícekrát mohou opravit dotaz pokud vím jen annas a quentos. (a zajisté admin) Tak proto. ;) :)

Mc Merkurion

… onu „hypotetickou“ otázku jsi upravoval ty, pak teprve korektor, vše je vidět v historii úprav: https://www.od­povedi.cz/his­tory/question/287443

ivzez

Pokud otázku upraví korektor, nevyčerpá se možnost upravit otázku.

Já toho občas využívám, když si teprve dodatečně všimnu překlepu apod.
Abych si opravou otázku neuzavřela, požádám o pomoc korektora, který tu bývá častěji.

Neopravoval chybu nebo překlep v otázce?