Avatar uživatele
Matthew

Jak je možné, že důchodcům přidají ubohých 80Kč k důchodu a sami si zvednou platy o několik tisíc ??? (viz dnes)

To má být vtip ? Každá koruna dobrá, ale přidat někomu 80Kč a sami si zvednou platy o několik tisíc ??? Připadá mi to tady už fakt hodně zvrácené a na hlavu. Chudáci lidi co pak počítají každou korunu, žijí takměř z ruky do ruky a nějaký papaláš si zvedne plat o několik tisíc a navíc je v politice jenom aby si mohl nahrabat v soukromém sektoru … Jak dlouho to vydrží lidi ještě tolerovat ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 11Pro koho je otázka zajímavá? iceT, Michal Kole, Jikra, redy, Damiana, briketka10, Illines, zzzzz, alenad, panxnotdead, BANAN93 před 4139 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
zzzzz

Odpoveď byla označena jako užitečná

Tady pomůže jedině zopakovat defenestraci.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Matthew Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
iceT

V tomhle Kocourkově je jak vidno možné všechno,nezapo­meň,že papaláši mají mnohem větší finanční spotřebu než obyčejní smrtelníci,takže si museli přidat o hodně víc,přece aby to bylo spravedlivé…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Illines

Vzor kapitalismu,o de­mokracii nemaji ani paru-nenasytove s prazdnyma hlavama.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
badisko

vydrzi dlouho to mi verte .!!…a jak je to mozne? No jsou veci mezi nebem a zemi …a hradem a parlamentem …demokracie to jste si nevsim ?…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BANAN93

vědi že důchodci nepůjdou do ulic !!!!!!!!!

80kč :D a vše zdražej, že důchodci budou o dalších 1000Kč/měsíčně v mínusu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panxnotdead

V tady té republice je možné úplně všechno a politici s těma prachama už musí mít v baráku udělanou izolaci.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

Čemu se divíš? V Čechách.
Souhlasím s defenestrací.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
alenad

Já bych taky pomohla – a byla bych první s tou defenestrací !

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
redy

vem si že to stojí za tu svobodu
svoboda se nedá měřit penězma cink cink

kčemu prachy :))))))))))))­))))))))))))))))))))))))­)))))))
Se čihni jak lidi utrácej copa se maj špatně?
A chudáci vládnoucí politici víš vůbec jaký maj výdaje?
:DDDDDDDDDDDDDDD

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Sůwa

Jako důchodce se divím, proč se nad tím rozčilujete. Dnešní důchodci se převážně narodili kolem II.světové války a pokud mohu napsat za sebe, ke skromnosti jsme byli vychováni. Mnohem hůř na tom byli tzv. starodůchodci, kteří v minulém režimu brali skutečně jen pár korun, když jim před tím ovšem většinu majetku sebrali. Taky museli nějak vyžít…

před 4139 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Matthew

Rozčiluji se nad tím především, že jeden z mých rodičů je důchodce. Mám to z první ruky, když vidím jak sotva vyžije. Navíc žije sám, tak taky všechno sám musí platit. A my mladí synové, já a bratr se snažíme postavit na vlastní nohy, tak nemáme jak pomoci s většími přínosy do rodinného rozpočtu zatím.

PS to REDY: Vím, že váš příspěvěk o výdajích byla spíše recese, humor. Ale jen tak uvedu na pár informací :) Politici mají vlastní řidiče, proplácejí si benzín, létají si letadly, mají veřejnou dopravu zdarma, snížené ceny v poslaneckém bufetu, další x benefitů … Zdá se mi, že je úplně postavené na hlavu, aby tohle měl někdo, kdo má tak vysoký plat a mohl by si to dovolit z platu, zatím co ostatní dřou a makají, mají sotva 15tis. a to i v lepším případě a jenom já třeba kvůli práci projezdím 1 000 měsíčně a jak by se mi ta tisícovka hodila. Skuhráním tady v diskuzi se sice nic nezmění, jen je mi z toho tady už dost na blití :) !!!

před 4139 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sůwa

Docela mne pobavilo těch „sotva 15 tis.“. Tolik teda důchodci většinou nemají, ale nevidím to jako důvod k permanentní nas.anosti. Taky žiju sama a musím si všechno platit, ale mohu i z důchodu zvelebovat svůj byt a chalupu a žádnou nouzí netrpím. Je ale fakt, že jsem se musela v životě hodně otáčet…

před 4139 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Damiana

Máš pravdu Matthew, taky mě to úplně vytočilo, je to sprostota a hnus. Tohle „napadne“ jen nemorálního, bezcitného a bezcharakterního člověka. Ale není od věci se také zamyslet trochu nad tím, odkud se ti „lidé“ rekrutují. Kdo jim „dal“ ta místa, ze kterých pak škodí? Až lidé přijdou na to, že své „zaměstnance“ sami „poněkud“ přeplácejí nebo spíš dotují, snad se ledy pohnou.

před 4139 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
redy

Matthew já vím že to není legrace a je mi líto hlavně těch starejch lidí- ale víš co...........­.............­.............­.............­..............

před 4139 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mosoj

Dobrá zpráva. Fakt jsem dostal přidáno ? Zatím jsem si toho ani nevšiml!

před 4139 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Matthew

Kdo by si taky takového pakatelu o který to navíšili všimnul ;)

před 4139 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek