Matthew

Jak je možné, že důchodcům přidají ubohých 80Kč k důchodu a sami si zvednou platy o několik tisíc ??? (viz dnes)

To má být vtip ? Každá koruna dobrá, ale přidat někomu 80Kč a sami si zvednou platy o několik tisíc ??? Připadá mi to tady už fakt hodně zvrácené a na hlavu. Chudáci lidi co pak počítají každou korunu, žijí takměř z ruky do ruky a nějaký papaláš si zvedne plat o několik tisíc a navíc je v politice jenom aby si mohl nahrabat v soukromém sektoru … Jak dlouho to vydrží lidi ještě tolerovat ?

Nejlepší odpověď
zzzzz

Tady pomůže jedině zopakovat defenestraci.

Další odpovědi
iceT

V tomhle Kocourkově je jak vidno možné všechno,nezapo­meň,že papaláši mají mnohem větší finanční spotřebu než obyčejní smrtelníci,takže si museli přidat o hodně víc,přece aby to bylo spravedlivé…

Illines

Vzor kapitalismu,o de­mokracii nemaji ani paru-nenasytove s prazdnyma hlavama.

badisko

vydrzi dlouho to mi verte .!!…a jak je to mozne? No jsou veci mezi nebem a zemi …a hradem a parlamentem …demokracie to jste si nevsim ?…

BANAN93

vědi že důchodci nepůjdou do ulic !!!!!!!!!

80kč :D a vše zdražej, že důchodci budou o dalších 1000Kč/měsíčně v mínusu

panxnotdead

V tady té republice je možné úplně všechno a politici s těma prachama už musí mít v baráku udělanou izolaci.

terry

Čemu se divíš? V Čechách.
Souhlasím s defenestrací.

alenad

Já bych taky pomohla – a byla bych první s tou defenestrací !

redy

vem si že to stojí za tu svobodu
svoboda se nedá měřit penězma cink cink

kčemu prachy :))))))))))))­))))))))))))))))))))))))­)))))))
Se čihni jak lidi utrácej copa se maj špatně?
A chudáci vládnoucí politici víš vůbec jaký maj výdaje?
:DDDDDDDDDDDDDDD

Sůwa

Jako důchodce se divím, proč se nad tím rozčilujete. Dnešní důchodci se převážně narodili kolem II.světové války a pokud mohu napsat za sebe, ke skromnosti jsme byli vychováni. Mnohem hůř na tom byli tzv. starodůchodci, kteří v minulém režimu brali skutečně jen pár korun, když jim před tím ovšem většinu majetku sebrali. Taky museli nějak vyžít…

Matthew

Rozčiluji se nad tím především, že jeden z mých rodičů je důchodce. Mám to z první ruky, když vidím jak sotva vyžije. Navíc žije sám, tak taky všechno sám musí platit. A my mladí synové, já a bratr se snažíme postavit na vlastní nohy, tak nemáme jak pomoci s většími přínosy do rodinného rozpočtu zatím.

PS to REDY: Vím, že váš příspěvěk o výdajích byla spíše recese, humor. Ale jen tak uvedu na pár informací :) Politici mají vlastní řidiče, proplácejí si benzín, létají si letadly, mají veřejnou dopravu zdarma, snížené ceny v poslaneckém bufetu, další x benefitů … Zdá se mi, že je úplně postavené na hlavu, aby tohle měl někdo, kdo má tak vysoký plat a mohl by si to dovolit z platu, zatím co ostatní dřou a makají, mají sotva 15tis. a to i v lepším případě a jenom já třeba kvůli práci projezdím 1 000 měsíčně a jak by se mi ta tisícovka hodila. Skuhráním tady v diskuzi se sice nic nezmění, jen je mi z toho tady už dost na blití :) !!!

Sůwa

Docela mne pobavilo těch „sotva 15 tis.“. Tolik teda důchodci většinou nemají, ale nevidím to jako důvod k permanentní nas.anosti. Taky žiju sama a musím si všechno platit, ale mohu i z důchodu zvelebovat svůj byt a chalupu a žádnou nouzí netrpím. Je ale fakt, že jsem se musela v životě hodně otáčet…

Damiana

Máš pravdu Matthew, taky mě to úplně vytočilo, je to sprostota a hnus. Tohle „napadne“ jen nemorálního, bezcitného a bezcharakterního člověka. Ale není od věci se také zamyslet trochu nad tím, odkud se ti „lidé“ rekrutují. Kdo jim „dal“ ta místa, ze kterých pak škodí? Až lidé přijdou na to, že své „zaměstnance“ sami „poněkud“ přeplácejí nebo spíš dotují, snad se ledy pohnou.

redy

Matthew já vím že to není legrace a je mi líto hlavně těch starejch lidí- ale víš co...........­.............­.............­.............­..............

mosoj

Dobrá zpráva. Fakt jsem dostal přidáno ? Zatím jsem si toho ani nevšiml!

Matthew

Kdo by si taky takového pakatelu o který to navíšili všimnul ;)