Putin

Jak je možné, že dnešní „hudba“ má na YouTube sledovanost několik set miliard a starší nesmrtelné hity jen pár milionů?

Je to podvod? Podílí se na tom „internetové farmy“? Jaký na to máte názor?
Doplňuji:
Pardon, několik set milionů* 🙂 Za reakce děkuji!

Nejlepší odpověď
klumprt

Příslušník dnešní mládeže si pustí oblíbené video na YT klidně 50× za sebou (ne bezprostředně, ale v období cca 3 měsíců než popularita videa vyčichne).

Megaještěr si svůj oblíbený šlágr pustí na LP desce nebo si počká, až ho budou hrát na Českém rozhlase (většinou se dočká, nebo si zavolá do pořadu Písničky na přání). Posadíte-li megaještěra před Youtube, nebude si vůbec vědět rady a po chvíli vás bude volat k počítači s tím, že „to něco udělalo“.

Klasický ještěr zvládne CD přehrávač a v garáži má starý kazeťák. Na Youtube si umí kliknout na video, co mu poslala kamarádka Máňa e-mailem (asi tak 1300. forward). Někteří zdatní ještěři mají facebook, a klikají na zajímavá videa tam. Většinou nejsou zvyklí hledat hity svého mládí na YT. Někteří dospěli k mp3, které mají v počítači.

Ještěr čekatel (ke kterým se řadím já) má sbírku CD z mládí, na kterou však sedá prach. V počítači má velkou zásobu mp3. Umí stahovat. Na YT chodí hledat zajímavá videa včetně hudebních, ale spíš ze svého mládí, které neslyšel 20 let a pustí si je jednou a dost. V případě velmi naléhavého nutkání se připojí na YT z mobilu, aby se na něco obzvlášť zajímavého podívali.

Další odpovědi
Rocker

Protože my dospělejší na rozdíl od puberťáků nevysedáváme celý dny u počítače.Navíc máme svou oblíbenou muziku na cédéčkách nebo dokonce na gramodeskách (taky jich mám kupu).

melanie

Protože mladý lidi starý hity nezajímají. A na YT jsou většinou mladí lidi.

Adam2

Protože na YT jsou především mladí lidé.