Johnnisek

Jak je možné, že česká vláda nařídila nošení roušek, aniž by jich měla dostatek?

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… a to musí vše zařizovat vláda ??? … kde jsou ty roušky a respirátory, jež lidi vykoupili na počátku ??? …

Další odpovědi
Edison

Další, co jen natahuje ruku… Neshchopnost postarat se sama o sebe. Vláda totiž moc dobře věděla, že pouhým doporučením by ničeho nedosáhla. Podle mě to byl správný krok.

DoTazatel

A co je na tom? Zdálo se jí nošení roušek důležité, tak zavedla tuto povinnost v době nouze.
Pod rouškou („povinným nošením roušek“) si je možno představit krční šátek, respirátor a vlastně jakýkoli hadřík. A to není těžké si opatřit – nějaký hadřík – šátek přes ústa a nos.

anonym

Vy jste si nevšiml že si lidé většinou ty opakovaně použitelné roušky šíji sami? Vemte kus harfu dvě gumy a pusťte se do toho. Pokud toho nejste schopen stačí obyčejná šála.

Rokio

Možné to je.

Vláda hlavně chce, aby se koronavirus nešířil, a proto nařídila nošení roušek. Většina lidí není hloupá. Řada lidí umí šít a rouška také jde pořídit za babku. Myslím si, že podle ní jsou lidé schopni se o sebe postarat sami.

A samozřejmě jde vládě o to, aby zbylo co nejvíce daňových poplatníků.

independent

Jste zvyklí od dob vlády komunistů, že vás musí někdo furt vodit za ručičku.