Michal Kole

Jak je možné využít plastové PET lahve od minerálky, limonády, vody v domácnosti? Či nějak zpeněžit např. komu odprodat?

Nejlepší odpověď
mosoj

V Německu jsou vratné. Naši Romové to dobře ví !!!!!
Doplňuji:
Němci kvůli tomu mění vratné automaty za modernější , které rozeznají českou PETKU od německé. Stále je ale v provozu dost starých. Znalost o umístění starých automatů je now how Romů.

Další odpovědi
Led_

Dobrý kutil ich dokáže zúžitkovať.
1 – Naplňte si ich zeminou a postavte si z nich na záhrade stenu.
2 – Použite ich ako sklenník
3 – rozrezané na polovicu a prichytené na stenu môžu slúžiť ako akustické obloženie domáceho diskjokeja
a ďalšie iné možnosti