briketka10

Jak je možné vidět takto nemožného člověka? Není to možné. On neexistuje.

https://media­.giphy.com/me­dia/3oxRmp5hWOH­rSzZnsk/giphy­.gif

Poslané z Facebooku: Komunita-Pitomost je nesmrtelná :)

Nejlepší odpověď
Kepler

Za všechno může ta pitomá zeď, pěkně zrádná! Chudák imigrant 🙂

Další odpovědi
Jiří Bohumil

Opravdu, pitomost je nesmrtelná. Ale mohu i ze své zkušenosti říct, že se mi už také stalo, že jsem při svém jednání (ale ne takhle primitivním) nedomyslel důsledek a pak jsem byl překvapen. Zkrátka jak se říká „i mistr tesař se někdy utne“.:-(

Klaproth

To je velice slabé, sleduj Darwinovy ceny a uvidíš.

dubraro

Naši sběrači kovů, kteří podřízli ocelové sloupy, držící jim nad hlavou střechu, byli také dost šikovní.

Arne1

Odhaduju tak 50% Darwina

Mc Merkurion

… takovejch blbců se najde …