Lgee

Jak je možné, že se pro tento podvod legálně používá jméno Seznam.cz?

Zacernil sem konec aby si to náhodou nějaký dement nevyhledá a neodolal SMS..

Odpovědi
Quimby

Nikdo netvrdí, že je to legální. Jedná se o klasický příklad phishingu, pokud máš zájem, tak to seznamu nahlas, pochybuju, že o tom vědí. Ovšem na druhou stranu je to zbytečné, objeví se dalších X stránek s podobnými věcmi.

Mc Merkurion

…pro a za peníze v Praze dům, se zpívávalo, jinak, jak vidíš, jde všechno…

…už se probudili: https://www.no­vinky.cz/inter­net-a-pc/bezpecnost/416687-chcete-vyhrat-v-soutezi-od-seznamu-podvod-poznaji-jen-pozorni-uzivatele.html