Jak je Karel Čapek stále aktuální?

http://ld.joha­nesville.net/ca­pek-04-bajky-a-podpovidky?page=34

Nejlepší odpověď
Kohut57

Já jsem přesvědčen, že se tak děje. I adresnost je jasná. Já třeba platím navýšení platu jednoho oblíbeného poslance, dotaci slunečních panelů, dvě romské rodiny, skrze ně taxikáře a obchodní řetězec, jednu hernu, dva důchodce a dva nezaměstnané.
Doplňuji:
Ty čtyři poslední jsem si kontroloval a musím přiznat, že jednomu z nich to dávám rád.

Další odpovědi
manon

No jo no, Čapek je Čapek, chytrý pán to byla a uměl to moc hezky napsat :) A je z toho vidět, že lidi byli a budou pořád stejní a problémy byly a budou pořád stejné, ať už je u moci kdo chce :)

anonym

Karel Čapek se stále čte a je tudíž aktuální i v dnešní době. Sama po jeho díle také ráda sáhnu a začtu se do něj.
Doplňuji:
A stále mám v jeho dílech co dohánět, ale sáhnu spíše po papírové knize než elektronické.

Natty*

Třeba že se jeho knihy stále čtou :DD