Neonka

Jak je finančně náročný chov koně ?

Mám na mysli konkrétní vyjádření alespoň přibližné měsíční částky, která je nutná zaplatit v případě chovu koně. V částce by měly být zahrnuty výdaje za krmivo, za lékařské kontroly, za kováře. Jednalo by se o koníka menšího vzrůstu, nebo spíš většího poníka. Ošetřování a ustájení bychom zajistili sami.
Děkuji za odpověď.

Nejlepší odpověď
anonym

http://www.zi­votnistyl.cz/clan­ky/volny-cas/351/kolik-stoji-kun.html

Další odpovědi
simonka

Sousedka vedle v ulici má krásného koně a když jsme se bavily o výdajích atd. tak říkala, že za krmivo a jiné jí její koníček přijde měsíčně tak na 6000,– Kč bez lékařského ošetření.