Jak je Facebook chráněn proti nahlášení falešného profilu?

Někteří mí přátelé (několik desítek přátel) chtějí kliknout na Nahlásit falešný profil. Jak je proti tomu chráněn, aby Facebook zrušil skutečně falešný profil a ne pravý někoho skutečného? Že někdo zařídil, aby několik desítek lidí kliklo na Nahlásit falešný profil

Jak si facebook ověří moji totožnost, že profil je skutečně můj a ne někoho jiného. Přijde někdo z Facebooku ke mě domů a poprosí mě o občanku ?

Odpovědi
Fred

Zadna takova ochrana neni treba. Kdyby byl jednou za cas zrusen profil nekoho skutecneho, FB to vadit nebude (navic pro FB to zruseno neni, on si data ponecha) a dotycny si na nic stezovat nemuze. Prectete si licencni ujednani, ktere jste (pokud jste uzivatelem) odsouhlasil. Budete nejspis prekvapen.