lolpetralol

jak je ewíík tak to taky souvisí na tech kapličkách kolik kapliček bylo vistavoneo dekuji za odpved

Odpovědi
honza19hk

Může to někdo přeložit??

barnajka

Šlapeme zelí, ale do odpovědi zbývá ještě pět krabic. Pokud ještě něco má smysl, hrozící válečný konflikt orestujeme na lžíci olivového oleje. Možná vás hned nepožádá o ruku, ale ponožky to jistí…

…aaaaaaa, miluju dadaistický poetismus šmrncnutý lehkou dekadencí :D
lolpetralol, seš na řadě :D

bolak

√(lolpetralol)

Tak a máš to, už seš tenhle týden druhej člověk kterýho sem byl nucenej odmocnit. Je mi to líto, ale muselo to být, jednou mi za to ještě poděkuješ.