MatejČ

Jak je časově náročné studium angličtiny, konkrétně na Masarykově univerzitě?

Příští rok se hlásím na obor anglický jazyk a literatura Masarykovy univerzity a chtěl bych se zeptat, jak je toto studium časově náročné.
Jaký je naprosto minimální čas, který budu muset investovat do docházky do školy (zkuste si ale i tipnout, jak dlouhé bude samostudium)? Chtěl bych vědět, kolik bych měl volného času na přivydělávání si na brigádě a také na lekce zpěvu a samostudium hudby a tvůrčího psaní + něco na oddech.
Taky zvažuji dvojoborové studium s mediálními studii a žurnalistikou (jeden obor, který vyžaduje dvouoborové studium) na téže univerzitě. Jakou by toto studium mělo náročnost? A mohl bych se tak věnovat těm ostatním aktivitám?

Odpovědi
quentos

Poměrně dost. Na nějaké volnočasové aktivity rovnou zapomeňte, obzvlášť půjde-li o dvouoborové studium. Jsem byl rád, že jsem večer stih jednu partičku šachů nebo scrabblu.

prozaik

Příspěvek smazán administrátorem.