eliskare

Jak je brána homosexualita ve Vienamu?

Jakájsou práva osob LGBT a jaké mají postavení ve vietnamské společnosti?

Nejlepší odpověď
led

Ázijská filozófia berie týchto ľudí ináč než „civilizovaná“ Európa. Je to dané historickým i filozofickým vývojom daných oblastí. Homosexualita tam nie je na spodnom (zaznávanom) rebríčku myslenia ľudí.
Čo sa týka konkrétne Vietnamu, hodnotenie je ťažšie vzhľadom na rozdielný vývoj Severnej a Južnej časti Vietnamu v posledných 100 rokoch.