Kelt

Jak jde upravit PDF soubor?

Jde nějak upravit PDF soubor? Vynechat určité pasáže a zkrátit počet stránek? Chtěl jsem si takový soubor udělat, ale něco nemohu načíst. Budu si muset vytisknout všechny stránky a nepotřebné rozstříhat. Děkuji.

Nejlepší odpověď
Emefej

Adobe Acrobat.

Další odpovědi
JežíšKristus

Převést do Wordu na https://www.a­dobe.com/acro­bat/online/pdf-to-word.html

A ve Wordu poté uložit jako PDF

Také jde upravit ve Photoshopu

elkon

Je řada aplikací, které se dají na úpravu PDF. Ale ty co používám asi nejsou free. Ale můžeš se podívat. PDF-Change Editor, Foxit Phantom PDF,

Arne1

Google:
edit pdf online
a pak vyzkoušet ty nesponzorované odkazy. Já většinou používám „Sejda PDF“.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Arne1

Perfektní… Radíte samé komerční řešení. K čemu taková rada je ? Podle vás si má někdo kdo potřebuje opravit nějaký dokument kupovat Adobe nebo Photoshop ?

Dochy

Ano. Klasické PDF není určeno pro editaci, proto moc nástrojů pro editaci, zvláště pak FREE, není. PDF je výstupní formát určený k tomu aby dokument v nezměněné podobě mohl „kdokoli“ „kdekoli“ a na „čemkoli“ přečíst.