Babe

Jak internet změnil lidem zaposledních patnáct let život?

Nejlepší odpověď
Drap

Někomu hodně, někomu vůbec

Další odpovědi
anonym

Jak komu. Já díky němu získal práci,přátelé,doz­věděl jsem se různé věci o kterých jsem neměl páru,ale také jsou nějaká negativa,o kterých se zmiňovat nebudu!

Mapel

Mě zásadně a hodně lidem dal práci.

suaeda

Internet způsobil převratné změny. Nejvíce to vidím, když jdu náhodou okolo starších žen v důchodu a ony si sdělují o tom jak mejlují, skajpují a vůbec dávají si jedna druhé rady jak co vyguglovat. Na tom je vidět, že se internet u nás rychle zabydlel.

zl@tk@

Strašný žrout času. Ale zase na druhé straně je tam tolik věcí …