dgfdgf

jak inteligentní jsou pavouci?

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Řekl bych, že určitě víc než ty, jelikož již několikrát jsem ti psal, že věta začíná velkým písmenem a nejsi schopen si to zapamatovat.
Co takhle kouknout třeba na Wikipedii nebo na netu je určitě mnoho informací o pavoucích.

Další odpovědi
briketka10

jsou velmi velmi inteligentí
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Pa­vouci

Drap

Hodně, jejich inteligence je srovnatelná s některými dalšími druhy hmyzu.

anonym

Pavouci i ostatní zvířata nemají duši a tudíš jsou společensky přispůsobivější,než člověk,který filozofuje a neví jak se zvýraznit ,či se odlišit od ostatních svého druhu?
Doplňuji:
Člověk s duší je jako pes na vodítku,ale pavouk nemá čas přemýšlet,ten prostě funguje podle toho jak ho příroda vybavila.

anonym

Drape výborně,to je hmyzu co,kterej umí dělat pavučiny.
Lepší je předem se podívat co je hmyz a co jsou členovci!
Pavouci (Araneae) jsou členovci s osmi nohami a chelicerami (klepítky), do kterých ústí vývod jedových žláz. Jsou největším řádem pavoukovců s vysokou druhovou rozmanitostí. Pavouci se vyskytují na každém kontinentu kromě Antarktidy a téměř v každém prostředí kromě vzduchu a moře.

cochee

Drape, jenom poznámečku: pavouky nemůžeš moc srovnávat s „dalšími druhy hmyzu,“ páč pavouci nejsou hmyz…

annas

Je pravda, že se Drap mohl vyjádřit přesněji, ale „s dalšími druhy hmyzu“ se dá chápat různě.

anonym

Drap se vyjadřuje poněkud povrchně,ale asi má pravdu…

anonym

OK

annas

Ad Jugar, co odkaz?
http://www.spi­dy.goliathus.com/clan­ky.php

anonym

…a co jsou pavouci zač?Snad ne savci,nebo dokonce jistý poddruh kytovců?A to by mě zajímalo…

gecco

Členovci – pavoukovci – pavouci…
😉
Mají 8 nožiček, hmyz 6.

anonym

O.K.

anonym

To máš jedno, leze to po zdi? Leze, tak je to breberka 😁

anonym

Diskobrouci?

anonym

O.K.

Agneta

No, breberka pumíkobroučná :DDD