rady74

Jak instalovat ovladače na Bluetooth externí

Koupil jsem bluetooth na usb konektor,ale nevím,jak instalovat ovladače.Pora­díte,jestli je to někde v češtině?Mám acer aspire 7530,Vista

Nejlepší odpověď
kropitko

stáhněte si ovladač na bleuthoot z internetu,jinak Vám to nepůjde…samozřejmě pro Visty. Zadejte do vyhledavače název bluethoot zařízení-zdarma ke stažení-ovladače,pokud nenajdete v češtině,stáhněte si pak dodatečně češtinu. já to takhle dělám,pokud má někdo lepší postup,tak sem s ním…

Další odpovědi
rynek878

zde si tyto ovladače stáhněte:

Zdroj: http://www.laptop-driver.net/acer-aspire-7530-drivers/?lang=cs