Dobroděj

Jak instalovat OS na Evolveo Q8, když tovární nastavení nepomohlo a problém přetrvává?

Telefon je nepoužitelný.Při psaní sms najede do kalendáře či třeba zapne fotoaparát a podobně.Myslím,že to bude softwerem.Lze a pokud ano jak instalovat nový OS ? Tovární nastavení nepomohlo a problém přetrvává .Děkuju

Původní neotázka
Jak instalovat OS na Evolveo Q8.Blbne a tovární nastavení nepomáhá

Odpovědi
Roman71

Podle popisu bych řekl, že je poškozený zápis v původní ROM Androida. Nepouštěl bych se do toho, pokud bych si nebyl jistý, že to půjde opravit. Nerad bych z telefonu měl „mrtvou cihlu“. Zkusil bych zapátrat v Android fórech, jestli tohle už někdo nedělal. Zpravidla tam bývá ke stažení i ROM a postup instalace krok za krokem.. Chce to trochu Googlovat :)