Krokomer

Jak instalovat krokomer do mobilu samsung A40.Dékuji.

Odpovědi
Edison

Jako jakoukoli jinou appku. Takže asi najít a vybrat si z play.google… Mluví to česky, tak to snad zvládneš.

mosoj

Najdi si na netu stránky Google Play‎. Zde vyhledej aplikaci krokoměru a proveď podle návodu instalaci aplikace do telefonu. Jedná se o jedno tlačítko. Instalace se provede sama. Pak již jenom používej.

anonym

GOOGLE FIT https://play.go­ogle.com/store/ap­ps/details?id=com­.google.andro­id.apps.fitnes­s&hl=cs najdeš ho přímo v katalogu google play.