Jak hrát hry z PS2 na PC přes program?

Dobrý den,chtěl bych se zeptat,slyšel jsem od kámošů že jestli chci hrát hry co jsou na PS2,tak at si stáhnu program na PC přes který jde hrát tyto hry.Jenže absolutně o tom nic nevím jak stahnout ten program,který stahnout,popřípadě jak tam správně vložit tu hru aby to jelo.Napsali byste mi někdo prosimvás postup jak co udělat abych si mohl zahrát na kompu hry z PS2?Předem děkuji.Na jakýkoliv dotaz odpovím ;)

Odpovědi
dennis15

Já to dělám tak, že seženu zdrojový kód té hry, a upravím si ovládání (např. kde je „triangle“ (trojúhelník) dávám shift…).

Ale abych správně odpověděl na Vaší otázku, našel jsem toto: http://forum.zi­ve.cz/viewtopic­.php?f=915&t=901575