jak holka pozna ze ji kluk podvadi?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

To záleží na tom klukovi jak je šikovný. Pokud je šikovný, tak to nepozná.
A když náhodou, tak zapírat, zapírat a zapírat.

Další odpovědi
elektrikář

Má na ní stále méně času.A spoustu výmluv proč nemůže právě dnes přijít.

klaruška

Chová se k ní odtažitěji než obvykle. Nemá čas a pořád mu někdo píše nebo volá. Taky se častěji hádáte a nemá už tolik času jako předtím. To ale individuální. Přítel tě mlže podvádět i rok a ty o tom nemusíš vedět. Taky za těmito příznaky může být něco jiného než nevěra.