Gus_Fring

Jak hodnotíte Slavii? A jak tipujete Spartu?

Škoda toho posledního gólu, 3:1 by bylo hezčí. :)

A jak tipujete, že dopadne Sparta?

Odpovědi
Lotr2008

Nesleduji tyto zbytečnosti a ty bys taky možná měl začít dělat to, co te bude třeba v budoucnu živit a neztracet čas sledováním kopané.

Kryšpín

Slavii nesleduji poněvadž je to propagátor čínských mužíků s hvězdou na triku

Sportovkyně7

Slávie je hnůj a Sparta je dobrá.

Malvína

Koukám, že Lotr je zatrpklý člověk, který by měl největší radost, kdyby každý dělal všechno podle něj.

Lotr2008

Nevím, jak jsi na to příšla, já jen davam sve rady a nikomu je nenutím, to je kazdeho věc

Malvína

Tak máš odpovídat na otázku. Nevyžádané rady nemá nikdo rád. Je to jeho koníček sledovat kopanou, ty máš určitě taky své zájmy, tak proč do něj šiješ, že je to ztráta času. A pak že je to každého věc…