Avatar uživatele
anonym

Jak hodnotíte prezidentské kandidáty pouze z pohledu znalosti jejich angličtiny ?

Jak hodnotíte znalost angličtiny jednotlivých prezidentských kandidátů (výčet na www.prezident21.cz) ?
Především tedy schopnost vyjádřit své myšlenky v angličtině dostatečně reprezentativně využitím vlastní znalosti tohoto jazyka nikoliv jen bezduchým čtením textu připraveného překladatelem ? Existuje vůbec mezi kandidáty někdo s touto schopností ? 🙂

V anketě můžete případně označit člověka, který na základě vaší zkušenosti při které jste jej zaslechl/a anglicky hovořit by nebyl pro ČR zdaleka takovou ostudou jako mnozí dosavadní prezidenti …

Znalost angličtiny není nepochybně hlavní vlastnost dobrého kandidáta, ale vzhledem k tomu že by měl zemi důstojně reprezentovat v zahraničí a měl by být schopen se zahraničím nenuceně konverzovat (a to ne jen směrem na východ) stálo by za to podívat se i na tuto jejich dovednost …

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, briketka10 před 2306 dny Sledovat Nahlásit



Otázka ještě nemá žádnou odpověď.



Diskuze k otázce
Avatar uživatele
ivzez

Prezident má mít jiné kvality.

Znalost cizích jazyků je sice jeho plus, ale podle mne pouze
v soukromém životě. V oficiálním (reprezentačním) by měl používat
služby odborníků (překladatelů a tlumočníků).

Snaha našich prezidentů mluvit cizím jazykem
zavání … (VšakVíteČím)

před 2306 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mosoj

Seš velice „objektivní“. Neznám ,žádného prezidenta, který by mluvil s patra tak jako Zeman. Jinak já jsem především Čech a se mnou mnoho dalších.

před 2306 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… maj pravdu, vašnosto …

před 2306 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek