Jak hodnotíte mého nejoblíbenějšího herce Johna Travoltu?

Nejlepší odpověď
fcoop

Máš zajímavé myšlenkové pochody,pokud to tak jde vůbec nazvat.
Kmotři na radnicích,pak hup na silné Vůdce a.........bác­.......Travol­ta.
Co kdybys to sesypal do jednoho pytle ?
Jak – tebe určitě! něco napadne.
Viď?
Doplňuji:
V tom fofru jsem vlastně ani neodpověděl na vlastní otázku.
Travolta – běžný standard,je mi v podstatě lhostejný.

Další odpovědi
anonym

Výborný herec, zpěvák, tanečník, mám ho ráda

Funna

když byl mladý, tak mi byl hodně nesympatický…teď, v novějších filmech už mi nevadí a v některých rolích se mi i dokonce líbí…zvlášť, když hraje padouchy .-)…můj top to ale rozhodně není…

Nazdar Bazar

Ještě bych doplnil fcoopa, „vanasi“ se také zajímá o hinduismus ! Opravdu nechápu jak může provozovat tak diametrálně odlišné "záliby. Musí být přinejmenším zdrogovaný.

led

Každý z nás má svojho obľúbeného herca, niekto podľa reklamy, niekto podľa jeho umeleckej práce, iný zas podľa myšlienky, ktorú vnáša do filmov, či ktorou sa riadi i v osobnom živote.
John Travolta, herec s bobmbastickou reklamou, prerážajúcou mu cestu k métam filmu, vo svojich filmoch sa však s rovnakou charakteristikou. Žiaľ pri pozeraní nemôžem nevidieť herca Johna Travoltu, napriek tomu že sa pokúšam pochopiť a vidieť hrdinu, či bastarda, ktorého hrá. Herec musí svoju postavu nie hrať, ale prežívať.
Pre mňa herec nemôže zatieňovať svoju postavu, práve naopak, musím uveriť tej postave, že je živá, reálna;
kto ho predstavoval, hral – herca zbadám až v rade pri pokladni na honorár.