tyrox

Jak hodnotíte dosavadní vládu chtěli by jste ji změnit na levicovou ,nechat nebo jen trochu vylepšit?

Odpovědi
anonym

Dnešní vládu hodnotím negativně.Věřím,že kdyby ve vládě byli zastoupeni i členové KSČM,nebyly by takové kauzy jako jsou dnes.Divím se lidem,kteří tuto stranu odsuzuji.

tom004

Já bych to nechal jak to je. Na hodnocení je,alespoň pro mne,ještě dost brzo.

hanny 2

Souhlas s tom004,už nemám dnes body,takže nemůžu hodnotit.