ReHu

Jak hodně zdobíte své bydlení na vánoce?

http://www.stre­am.cz/video/403218-soused-si-ulitl-na-vanocni-vyzdobe

Nejlepší odpověď
panenka

Já jeden den domeček celý z venku nezdobím jen okna dveře a uvnitř místnosti.

Další odpovědi
Mili @

NOOOO, je to sice krásné, ale trochu kýčovité,
a po vánocích bych chtěla vidět účet za elektřinu…
Já taky zdobím, ale tak nějak normálně…

anonym

Toto video jsem shlédla dnes odpoledne a mě se to opravdu líbilo(teď neřeším otázku peněz)i když je to u některých kýč,tak v období vánoc mám právě z těchto představení husinu.

hanka R+

Já vubec nezdobim a kdyš jo tak malo kvuli rodiny…némam rada vanoce…jinak kdyš je heská kombinace barev… tak je to heské :)