roxy52

Jak hodně stříhat nehty?

Teda týká se to andulky,takže drápky.Nemáte někdo zkušenosti se stříháním? Jak vůbec poznám,že je má přerostlí ?

Nejlepší odpověď
rynek878

přerostlý drápek musí být ze spodu průsvitný,přesně takto stříhám i mého psa.

Další odpovědi
panenka

Mám doma andulku už rok a s mojé knížky kterou mám jsem si přečetla,že si mám dát andulku do klece postavit se před klec, vzít si do ruky nějakou její oblíbenou hračku a nalákat jí, aby vyskočila na mřížku klece.Pak už je to jednoduché Andulka se zabývá svou hračkou, a já jí jednoduše skrze mřížky drápky ostříhám!Takto jsem to vyzkoušela a skutečně to pomáhá.
Našla jsem vám článek o drákách tak se podívejte Roxy do odkazu

http://www.pi­kusticka.estran­ky.cz/clanky/pe­ce-o-andulku/dlouhe-drapky_

BENYTA

Přerostlé drápky jsou zatočené pod bydélko,a to už je hodně zanedbané.
Dělaly jsme to s mamkou s kanárkem,pták jako pták,taky je měl světlé,raději častěji a menší zástřih,prostě když nevíte kam asi,uberte jen tři milimetry a příště znovu,lepší,než jednou radikálně.