ReHu

Jak hodně spěcháte u pokladen obchodech? Také si myslíte, že zákazníci před vámi zdržují?

Nevím proč, ale někdy se mi stává, že ještě než vyložím zboží z košíku na pás, zákazník stojící za mnou již také pokládá své zboží na pás. Musím pak jeho zboží odsunovat zpět. To mi je nepříjemný a navíc to zdržuje.
Raději pokládám „oddělovač“ cca 10 cm za zboží.

Nejlepší odpověď
gecco

Dávám zboží na začátek pásu – takže se mi tam nikdo cpát nemůže…
😉
A jinak – nesnáším fronty a davy, ale pokud už se rozhodnu nakupovat, nezblázním se, budu-li tam o deset minut méně či více…
😉
V podstatě mne opravdu dožrala jen jedna baba, která mi zezadu vozíkem najížděla na achilovky – 1. nic, 2. varování, 3. varování už nevrlejší – a po čtvrtém najetí košíku na nohu jsem ten vozík prostě popadl a odvezl na druhý konec super/hyper (ve frontě se mnou stála přítelka, takže jsem si to mohl dovolit)…
Baba ječela jak tur, ale toho jsem si nevšímal.
Tak jsem snad někomu v budoucnu ochránil nohy…
😉

Další odpovědi
lexx

myslím si to a vím to, nedej… když stará baba platí u kasy kartou paštiku a dva rohlíky, zapomene PIN a pak volá mobilem vnučce co má dělat… no zkrátka, bezhotovostní odbavení trvá běžně 2× dýl než platba kešem, k čemu to ?

chachar1922

Ja mam na pokladny smulu. Vzdycky se tam neco stane a ja cekam jak trubka. A vetsinou jeste k tomu specham.

Koukam, ze Banan je na tom uplne stejne jako ja.

BANAN93

oddělovač si dávám taky pořád – a mám na to smůlu … vidim prázdnou kasu a pak to dopadne tak, že jsem namarkován pomaleji než o kasu vedle, kde jsou 3 lidi :D ale nijak to nehrotim – zvlášť, když vidim že dotyčná je asi nová a něco namarkovala špatně a dožaduje se pomoci od své vedlejší kolegyně :D a začne rudnout… tak jí ještě uklidňuju, nebo té co jí přišla na pomoc řeknu že to byla moje vina :D

dudu

Podle márfiho zákonů vždy nejpomaleji ubývá fronta ve které právě stojíte.

Martinuss

lexx: bezhotovostní trvá déle? Ani náhodou.. do 500kč jen přiložim kartu a hotovo, otázka 10s včetně vyhrabání karty z peněženky.

ReHu

Gecco, máš smolika. Až zítra 🙂

gecco

😉