Avatar uživatele
ReHu

Jak hodně spěcháte u pokladen obchodech? Také si myslíte, že zákazníci před vámi zdržují?

Nevím proč, ale někdy se mi stává, že ještě než vyložím zboží z košíku na pás, zákazník stojící za mnou již také pokládá své zboží na pás. Musím pak jeho zboží odsunovat zpět. To mi je nepříjemný a navíc to zdržuje.
Raději pokládám „oddělovač“ cca 10 cm za zboží.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? redy, chachar1922, gecco před 3034 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
gecco

Dávám zboží na začátek pásu – takže se mi tam nikdo cpát nemůže…
😉
A jinak – nesnáším fronty a davy, ale pokud už se rozhodnu nakupovat, nezblázním se, budu-li tam o deset minut méně či více…
😉
V podstatě mne opravdu dožrala jen jedna baba, která mi zezadu vozíkem najížděla na achilovky – 1. nic, 2. varování, 3. varování už nevrlejší – a po čtvrtém najetí košíku na nohu jsem ten vozík prostě popadl a odvezl na druhý konec super/hyper (ve frontě se mnou stála přítelka, takže jsem si to mohl dovolit)…
Baba ječela jak tur, ale toho jsem si nevšímal.
Tak jsem snad někomu v budoucnu ochránil nohy…
😉

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
lexx

myslím si to a vím to, nedej… když stará baba platí u kasy kartou paštiku a dva rohlíky, zapomene PIN a pak volá mobilem vnučce co má dělat… no zkrátka, bezhotovostní odbavení trvá běžně 2× dýl než platba kešem, k čemu to ?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
chachar1922

Ja mam na pokladny smulu. Vzdycky se tam neco stane a ja cekam jak trubka. A vetsinou jeste k tomu specham.

Koukam, ze Banan je na tom uplne stejne jako ja.

Upravil/a: chachar1922

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BANAN93

oddělovač si dávám taky pořád – a mám na to smůlu … vidim prázdnou kasu a pak to dopadne tak, že jsem namarkován pomaleji než o kasu vedle, kde jsou 3 lidi :D ale nijak to nehrotim – zvlášť, když vidim že dotyčná je asi nová a něco namarkovala špatně a dožaduje se pomoci od své vedlejší kolegyně :D a začne rudnout… tak jí ještě uklidňuju, nebo té co jí přišla na pomoc řeknu že to byla moje vina :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

Podle márfiho zákonů vždy nejpomaleji ubývá fronta ve které právě stojíte.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Martinuss

lexx: bezhotovostní trvá déle? Ani náhodou.. do 500kč jen přiložim kartu a hotovo, otázka 10s včetně vyhrabání karty z peněženky.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
ReHu

Gecco, máš smolika. Až zítra 🙂

před 3034 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gecco

😉

před 3034 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek