Avatar uživatele
ReHu

Jak hodně oblíbená je u vás tatarská omáčka?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? panenka, annas, aramah, BIGFOOT před 4988 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Já také běžnou tatarkou omáčku nejím. Když tak jedině sojovou tatarskou.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
panenka

Tatarskou omáčku mám ráda dávám si jí ke smaženému sýru,ke květáku,k řízku zkrátka ke všemu k čemu je možné jí dávat.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
1popelka1

Už ani nevím, jak chutná. Měla jsem ji snad naposledy někdy před 15 lety a vůbec mi nechybí. Takže oblíbenou ji nejspíš nemám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

Tatarku mám ráda,jak píše panenka ke všemu (skoro)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Mela jsem vzdy rada tatarku,jakou­koliv,v posled­ni dobe ale davam prednost majoneze,popripade si do majonezy nastrouham kysely okurek a cibuli.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bunnik

Já nejím tatarku, hořčici ani kečup.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bumbes

Já si dávám tatarku i na sekanou, na různé pečeně a do vlastních burgrů (karbanátek v žemli se zelným salátem nebo čalamádou), a potom standardně ke „smažáku“(sýr), ke květáku, k řízku a pod.
Dělávám jednu jednoduchou u nás velmi oblíbenou specialitku:
americké brambory s kuřecími nudličkami a tatarkou. Zkuste…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jahoda

Kdysi jsem měla i takové chutě, že jsem si vzala plátek tvrdého sýru, potřela ho tatarkou a jedla. A v té době jsem těhotná nebyla! Dnes, když si na tuto kombinaci vzpomenu, zvedá se mi žaludek. Ale jinak si dám tatraku ke smaženému sýru, k hranolkám apod 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

u mě celkem jo, ale obejdu se bez ní – už jsou to léta, kdy jsem ji měl naposledy. Neumím si bez ní představit leda smažený sýr, jinak nechybí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BIGFOOT

hodně je u nás vrodině oblíbená je to prýma,že existuje.BIGFOOT

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek