ReHu

Jak hodně oblíbená je u vás tatarská omáčka?

Nejlepší odpověď
annas

Já také běžnou tatarkou omáčku nejím. Když tak jedině sojovou tatarskou.

Další odpovědi
panenka

Tatarskou omáčku mám ráda dávám si jí ke smaženému sýru,ke květáku,k řízku zkrátka ke všemu k čemu je možné jí dávat.

1popelka1

Už ani nevím, jak chutná. Měla jsem ji snad naposledy někdy před 15 lety a vůbec mi nechybí. Takže oblíbenou ji nejspíš nemám.

aramah

Tatarku mám ráda,jak píše panenka ke všemu (skoro)

iceT

Mela jsem vzdy rada tatarku,jakou­koliv,v posled­ni dobe ale davam prednost majoneze,popripade si do majonezy nastrouham kysely okurek a cibuli.

Bunnik

Já nejím tatarku, hořčici ani kečup.

Bumbes

Já si dávám tatarku i na sekanou, na různé pečeně a do vlastních burgrů (karbanátek v žemli se zelným salátem nebo čalamádou), a potom standardně ke „smažáku“(sýr), ke květáku, k řízku a pod.
Dělávám jednu jednoduchou u nás velmi oblíbenou specialitku:
americké brambory s kuřecími nudličkami a tatarkou. Zkuste…

Jahoda

Kdysi jsem měla i takové chutě, že jsem si vzala plátek tvrdého sýru, potřela ho tatarkou a jedla. A v té době jsem těhotná nebyla! Dnes, když si na tuto kombinaci vzpomenu, zvedá se mi žaludek. Ale jinak si dám tatraku ke smaženému sýru, k hranolkám apod 🙂

quentos

u mě celkem jo, ale obejdu se bez ní – už jsou to léta, kdy jsem ji měl naposledy. Neumím si bez ní představit leda smažený sýr, jinak nechybí.

BIGFOOT

hodně je u nás vrodině oblíbená je to prýma,že existuje.BIGFOOT